Kurumsal

Deneyimli ekibimiz ile yangın önleme çalışmalarında kullanılacak tüm sistemlerin etüt çalışmalarını yaparak, sistemin tasarlanması, monte edilmesi, periyodik bakımı ve arıza giderme işlemleri en üst standartlarda gerçekleştirilmektedir.

Sektörünüze en uygun söndürme sistemi konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor, yardımcı ekipmanları belirliyor ve ilk aşamadan son seviyeye kadar yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

kurumsal

Kalite merkezli müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla kurumsal kimliğimizi tanıyıp ailemizin bir parçası olduktan sonra dünya standartlarında yaptığımız işleri büyük bir heyecanla bekleyeceksiniz. Teknolojinin çağımıza sunduğu tüm gelişmeleri söndürme sistemlerimize uyarlayarak sizlerin de bu gelişmelerden istifade etmenizi sağlıyoruz.

Kalite Politikamız

Ulusal kalite standartlarımızın da üstüne çıkarak uluslar arası standartlara uygun ürünler üreterek, sistemsel çalışmalarımızda % 100 başarı elde etmek. Ara değerlendirmeler yaparak süreç içerisinde ortaya çıkacak problemler için çözüm ortaklığımızı sonuna kadar kullanmak ve kurum içi eğitimlerimizle personelimizi sürekli zinde tutmak.

Misyonumuz

Kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini elde edip bunun devamlılığını sağlamaktır. Yangın önleme ve söndürme hizmetlerimizi doğayı koruyarak sürdürmektir.

Vizyonumuz

Yangın söndürme sektörünün lider kurumlarından biri olmak, ihtiyaç halinde aranılan ilk firmalar içerisinde bulunmak ve kusursuz bir güven ortamı oluşturmak.