Hizmetlerimiz

Yangın firmalarının öncelikli işinin yangını önlemek olduğunu bilerek, binalarınızı veya işletmelerinizi yangın riskine karşı korumak temel hedefimizdir. Yangının başlamasını engellemek sistemlerimizin % 100 başarı ile çalışmasını sağlamaktadır.

Tüm yangın söndürme sistemlerinin ve yardımcı ekipmanlarının montajı, temini ve düzenli bakımı yapılmaktadır.

Danışmanlık

Yangın oluşturabilecek durumlar, insan faktörlü hatalar ve yangından sonraki süreç için, tüm müşterilerimize danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Projelendirme

İhtiyacınız olan yangın söndürme sistemlerinin, tam koruma sağlayacak şekilde projesinin çizilmesi uzman mühendislerimizce yapılmaktadır.

Malzeme Temini

Yangın söndürücü kimyasallar da dahil olmak üzere, yangını önleme veya yangınla mücadele alanında ihtiyacınız olan tüm malzemelerin, ekipmanların ve yardımcı birimlerin temini sağlanmaktadır.

Uygulama & Montaj

Kalite kontrolleri yapılan sistemlerimizin mekanınıza montajı sağlanmakta, daha sonra test edilerek aktif şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir.

Devreye Alma

Bu hizmetimizin kapsamında yangın söndürme sistemleriniz artık yangını algılayıp ihbar edecek ve tam koruma sağlayacak şekilde aktive edilmektedir.

Kontratlı Bakım

Tüm sürecini tamamladığımız yangın söndürme sistemlerinin kullanılması veya kullanılmaması gibi durumlarda sözleşmeli olarak bakımlarının yapılması, eksiklerinin giderilmesi ve arızaların onarılması, kontratlı bakım hizmetimizin kapsamında yerine getirilmektedir.